Мужская вместительная барсетка, качественная из натуральной кожи, черная через плечо
Топ продаж


3 980 ₴
- В наличии
- Код: S245
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ВЕЛИКА ЧОРНА СУМКА ІЗ ЗЕРНИСТОЇ ШКІРИ. КЛАСИЧНИЙ МЕСЕДЖЕР
НАША УНІКАЛЬНА МОДЕЛЬ, ЯКУ МИ ЗРОБИЛИ ВЛАСНОРУЧ ІЗ ВСІЄЮ ЛЮБОВ‘Ю ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ ВРАХОВУЮЧИ УСІ ПОБАЖАННЯ

🔎 Велику кількість часу приділили для розробки такої моделі і ось що вийшло:
- Три відділи
- якісна та дорога фурнітура
- натуральна зерниста шкіра
- регулюючий плечовий ремінь
- Разміри: 21*24*6 см

Вмісткий основний відділ і зовнішні кармани дозволять без проблем помістити усі необхідні речі від мобільного телефону до записника, а також ще різних не менш важливих речей. Ця модель підійде для тих хто любить тримати все необхідне під рукою, практична і вміска. Сумка також не змінює форму при її наповненні.
Також доповнює аксесуар плечовий ремінь з цупкого текстилю, який регулюється під зручну для вас

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 24 мм |
| Отделения | 1 основное |
| Длина | 6 мм |
| Длина ручек | 120 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 21 мм |
- Цена: 3 980 ₴










