Мужской слинг, сумка на грудь из натуральной кожи, вместительная черная сумка через плечо
Топ продаж


4 500 ₴
- В наличии
- Код: S302
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча сумка слінг, шкіряна сумка через плече
Встигай за трендами і купуй модну сумку слінг. Шкіряна сумка саме те, що потрібно для зручного використання. Вмістка і практична .
Унікальна модель нашого виробництва, виготовлена виключно із найкращих матеріалів і зі смаком наших дизайнерів-професіоналів.

🔎Витратили багато часу і натхнення на створення цієї моделі, врахували ваші побажання і ось що отримали:
- Два відділи
- дорога фурнітура
- натуральна зерниста шкіра
- регулюючий плечовий ремінь
Чоловічий шкіряний слінг
Завжди хочеться положити всі необхідні речі в одну сумку і щоб було практично, зручно та красиво. Ми підібрали вдале пошиття для цього красеня, щоб при поміщенні всіх речей сумка не деформувалася і зберігала гарний естетичний вигляд.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Размеры:
высота 29 см
ширина низ - 19 см
верх, 15 см
толщина 6 см
Натуральная кожа
Металлическая фурнитура
Два отделения
Есть возможность носить как с левой стороны, так и с правой
Регулируемый плечевой ремень
Размеры:
высота 29 см
ширина низ - 19 см
верх, 15 см
толщина 6 см
Натуральная кожа
Металлическая фурнитура
Два отделения
Есть возможность носить как с левой стороны, так и с правой
Регулируемый плечевой ремень
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 29 мм |
| Отделения | 1 основное |
| Длина | 6 мм |
| Длина ручек | 120 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Ширина | 19 мм |
- Цена: 4 500 ₴








