Мужской черный слинг, Сумка на грудь из натуральной кожи, Кожаная вместительная черная сумка
Топ продаж


4 300 ₴
- В наличии
- Код: S357
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловічий чорний слінг, сумка шкіряна, слінг через
Будь в тренді разом з нами! Модна сумка слінг на одне плече із натуральної шкіри. Використали лише найкращі матеріали і приділили особливу увагу до деталей.

🔎 тепер радуємо вас такою новинкою, ось що у нас вийшло:
- Натуральна шкіра
- 1 основний відділ
- 2 додаткових
- металева фурнітура
- регулюючий ремінь
- Розмір: 25.5 х 18 х 5 см
- Розмір: 25.5 х 18 х 5 см

Чоловічий шкіряний слінг може помістити в собі безліч дрібничок і більш об’ємні речі при тому не деформуючись і цим зберігає гарний вигляд .
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Натуральная кожа
1 Основное отделение
2 Дополнительных
Металлическая фурнитура
Регулируемый плечевой ремень
Размер: 25.5 х 18 х 5 см
Натуральная кожа
1 Основное отделение
2 Дополнительных
Металлическая фурнитура
Регулируемый плечевой ремень
Размер: 25.5 х 18 х 5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 25.5 мм |
| Отделения | 1 основное |
| Длина | 5 мм |
| Длина ручек | 120 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Ширина | 18 мм |
- Цена: 4 300 ₴









