Барстека Puma, Мужская сумка через плечо Текстильная барсетка на три отделения, Брендовая сумка

900 ₴
- В наличии
- Код: S211
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чорна барсетка Puma.
чоловіча сумка через плече
Барсетка виключно чоловічий аксесуар в якому можна зберігати безліч дрібниць від ключів до записника .

Барсетка –це невеличка сумка через одне плеча.
Підійде як під спортивний образ так і кежуал. На навчання чи просто у повсягденному житті.

Містить в собі один одновний відділ, зовнішній карман на застібці і регулюючий плечовий ремінь.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Puma |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 5 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Оксфорд |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 16.5 мм |
- Цена: 900 ₴




