Мужская кожаная барсетка, Черная сумка через плечо из натуральной кожи, классический мессенджер
Топ продаж


4 300 ₴
- В наличии
- Код: S408
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ЧОРНИЙ КЛАСНИЙ МЕСЕДЖЕР ЧЕРЕЖ ПЛЕЧЕ, ЧОЛОВІЧА СУМКА
Лідери ринку шкіряних виробів

Натуральна шкіряна сумка власного виробництва
Ми за якість і зручність. Щодня виконуємо безліч замовлень шкіряних виробів і радуємо наших клієнтів, які приходять до нас через роки. Класичний МЕСЕДЖЕР зроблений з любов’ю і розумінням до кожного чоловіка. Стильна і класична сумка для кожного дня.

Переваги наших сумок:
- хороша носостійкість
- практична і зручна
- якісна дорога фурнітура
- унікальність та естетично красиві
- вірна класика
- легка у догляді
- велика кількість кольорів та текстур
Зроби приємно собі або на подарунок наші менеджери якісно проконсультують і оформлять замовлення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Флотар |
| Высота | 25 мм |
| Отделения | 1 основное |
| Длина | 3 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 23 мм |
- Цена: 4 300 ₴









