Чоловіча шкіряна сумка через плече каркасна містка маленька, чорна
Топ продаж


4 800 ₴
- В наявності
- Код: S248
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка маленька через плече шкіряна каркасна
Ця наплічна сумка для чоловіків виготовлена з високоякісної 100% натуральної шкіри. Стильна та практична, вона має відділення з достатнім простором для вашого гаманця, паспорта, смартфона, картхолдера тощо. Ця чорна сумка замінить вам клатч або барсетку. З цією шкіряною сумкою-месенджером усі ваші найближчі речі завжди будуть поруч.
Чоловіча сумка також може бути красивим і практичним подарунком на День святого Валентина, День батька, Різдво, Новий рік, День народження або майже будь-який інший випадок.

Характеристики чоловічої сумки:
-
Розміри: 23*24 см
-
Натуральна шкіра
-
Металева фурнітура
-
Регульований плечовий ремінь
-
3 відділення

Переваги чоловічої сумки:
-
Хороша зносостійкість
-
Стійкість до бруду та води
-
Міцність
-
Екологічність
-
Естетична привабливість
-
Простота в догляді
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 4 800 ₴








