Сумка барсетка через плече чоловіча шкіряна каркасна містка з ременем, чорна
Топ продаж


3 980 ₴
- В наявності
- Код: S245
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка барсетка через плече шкіряна каркасна
Ця наплічна сумка для чоловіків виготовлена з високоякісної 100% натуральної шкіри. Стильна та практична, вона має відділення з достатнім простором для вашого гаманця, паспорта, смартфона, картхолдера тощо. Ця чорна сумка замінить вам клатч або барсетку. З цією шкіряною сумкою-месенджером усі ваші найближчі речі завжди будуть поруч.
Чоловіча сумка також може бути красивим і практичним подарунком на День святого Валентина, День батька, Різдво, Новий рік, День народження або майже будь-який інший випадок.

Характеристики чоловічої сумки:
-
Висота: 24 см
-
Ширина: 20 см
-
Товщина: 4,5 см
-
Натуральна шкіра "ФЛОТАР"
-
Металева фурнітура
-
Регульований плечовий ремінь
-
3 відділення

Переваги чоловічої сумки:
-
Хороша зносостійкість
-
Стійкість до бруду та води
-
Міцність
-
Екологічність
-
Естетична привабливість
-
Простота в догляді
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 24 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 4.5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 3 980 ₴






