Сумка шкіряна жіноча, маленький клатч повсякденний з плечовим ременем класичний, бежевий
Топ продаж


4 300 ₴
- В наявності
- Код: S406
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка шкіряна жіноча бежева
Сучасний клатч - це не стільки сумка, скільки стильний аксесуар і необхідний предмет гардероба. Це класичний варіант для тих, хто цінує зручність, комфорт і мінімалізм у деталях.
Внутрішній простір сумки розрахований таким чином, щоб вмістити всі ваші необхідні речі. Зручне одне відділення допоможе вам організувати ваші речі швидко та зручно. Вона додасть образу шарму та елегантності.

Характеристики жіночої сумки:
-
Натуральна шкіра
-
1 Основне відділення
-
1 Всередині на змійці
-
Металева фурнітура
-
Регульований плечовий ремінь
-
Розмір: 20х13х4 см

Переваги жіночої сумки:
-
Хороша зносостійкість
-
Стійкість до бруду та води
-
Міцність
-
Екологічність
-
Естетична привабливість
-
Простота в догляді
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 13 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 4 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 4 300 ₴









