Портмоне чоловіче шкіра, місткий клатч гаманець на блискавці для чоловіків, Crazy Horse, чорний

3 900 ₴
- В наявності
- Код: KL134
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне чоловіче шкіра, місткий клатч гаманець на блискавці для чоловіків, Crazy Horse, чорний
Універсальний клатч виконаний з натуральної італійської шкіри. У цей виріб можна розмістити пластикові картки та купюри. При виробництві дуже великою перевагою для клієнтів стало його розміри, клатч можна розмістити в будь-яку сумку, а також кишеню. В одному місці може перебувати всі необхідні карти і купюри.

Характеристики чоловічого гаманця:
-
12 відділень під картки
-
1 монетниця
-
4 відділення під купюри
-
Знімна ручка для носіння в руці
-
Натуральна шкіра

Переваги чоловічого гаманця:
-
Хороша зносостійкість
-
Стійкість до бруду та води
-
Міцність
-
Екологічність
-
Естетична привабливість
-
Простота в догляді
-
Величезна різноманітність кольорів і забарвлень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 20 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 3 900 ₴




