Сумка чоловіча через плече чорна шкіряна містка містка планшетка для хлопця

4 300 ₴
- В наявності
- Код: S408
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча через плече чорна шкіряна містка містка планшетка для хлопця
Ця наплічна сумка для чоловіків виготовлена з високоякісної 100% натуральної шкіри. Стильна та практична, вона має відділення з достатнім простором для вашого гаманця, паспорта, смартфона, картхолдера тощо. Ця чорна сумка замінить вам клатч або барсетку. З цією шкіряною сумкою-месенджером усі ваші найближчі речі завжди будуть поруч.
Чоловіча сумка також може бути красивим і практичним подарунком на День святого Валентина, День батька, Різдво, Новий рік, День народження або майже будь-який інший випадок.

Характеристики чоловічої сумки:
-
Розміри - 25х23х3 см
-
Натуральна шкіра
-
Металева фурнітура
-
Регульований плечовий ремінь
-
4 відділення

Переваги чоловічої сумки:
-
Хороша зносостійкість
-
Стійкість до бруду та води
-
Міцність
-
Екологічність
-
Естетична привабливість
-
Простота в догляді
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Висота | 25 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 3 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 4 300 ₴









