Спортивна дорожня сумка для тренувань і подорожей із плечовим ременем, чорна

1 980 ₴
- В наявності
- Код: S404
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна дорожня сумка для тренувань і подорожей із плечовим ременем, чорна
Дуже зручна і стильна сумка. Вона відмінно підійде як для повсякденного використання, так і під спортивний стиль одягу. Можна брати в поїздки, для походу в спортзал або на прогулянку. Матеріал сумки досить міцний, має вигляд натуральної шкіри. Носити її можна за дві ручки або на плечі, довгий ремінь відстібається. Із зовнішнього боку є прихована кишеня на блискавці для дрібниць, всередині одне велике відділення.

Характеристики спортивної сумки:
-
Сумка невелика, але містка
-
У комплекті є ремінь, щоб носити на плечі
-
Регульований плечовий ремінь
-
Високоякісна PU шкіра

Розміри спортивної сумки:
-
Висота: 25 см.
-
Ширина: 20 см.
-
Довжина: 48 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Плечовий ремінь, Відсік для взуття |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 1 980 ₴






