Спортивна чоловіча сумка, Класична сумка для тренування
Топ продаж


1 900 ₴
- В наявності
- Код: S147
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна чоловіча сумка, Класична сумка для тренування, дорога чорна для подорожей
Качесна сумка — це повноцінний модний аксесуар, який багато що може сказати про свого власника.

ХАРАКТЕРИСТКИ:
Регульований плечевий ремінь
Високоякісна шкіра
Долина:48 см
ширина: 20см
Висота: 25 см
1 Велика, 1 Зовнішня кишеня на зміїці
1 задній кишень на зміїці

І це цікаво:
Віч, яка потрібна кожному чоловікові в незалежності від віку, носите всі необхідні речі завжди з собою.
Міцна і надійна якість сумок, зручне і компактне за будь - яких обставин.
Надійна фурнітура і міцний матеріал, не дасть вашої сумки Втратити свій вигляд і через рік при щоденному носку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 1 900 ₴








