Чоловічий чорний слінг, Сумка на груди з натуральної шкіри, Кожана вмістлена чорна сумка
Топ продаж


4 300 ₴
- В наявності
- Код: S357
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий чорний слінг, Сумка на груди з натуральної шкіри, Кожана вмістлена чорна сумка через плече
Упевнений, щолінги стануть трендом року. І у вас є можливість бути одними з перших, хто обв'язує цю хвилю. Не забуваємо так само, як слінг не тільки стильний аксесуар, але й дуже сумка.
Цю модель ми виробляємо самостійно в нашому цеху. Використовуємо тільки кращі матеріали і вкладаємо любов у кожен виріб.

✔ Вклали душу в її виготовлення і врахували всі ваші побажання:
- Натуральна шкіра
- 1 Головне відділення
- 2 Додаткові
- Металева фурнітура
- Регульований плечовий ремінь
Розмір: 25.5 х 18 х 5 см

Чоловіча шкіряний слинг
Паспорт, посвідчення водія, квитанції та договору — всі ці папери є невід’ємною частиною життя дорослої людини. Не розгубити і зберегти зовнішній вигляд допоможе зручний і компактний аксесуар — Чоловіча нагрудна сумка для документів.
ХАРАКТЕРИСТКИ:
Натуральна шкіра
1 Головне відділення
2 Додаткові
Металева фурнітура
Регульований плечевий ремінь
Розмір: 25.5 х 18 х 5 см
Натуральна шкіра
1 Головне відділення
2 Додаткові
Металева фурнітура
Регульований плечевий ремінь
Розмір: 25.5 х 18 х 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 25.5 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 5 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 4 300 ₴









