Чоловіча каркасна барсетка, містка сумка з натуральної шкіри, шкіряний месенджер
Топ продаж


4 300 ₴
- В наявності
- Код: S407
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вмістка чоловіча сумка, чорна сумка через плече
Виробник шкіряних виробів в Україні
- Натуральра шкіра
- 2 Основні відділення
- 3 Додаткових
- Металева фурнітура
- Регульований плечовий ремінь
- Розмір: 21х19х7 см

Уважність до деталей
Впевнено можемо сказати, що ця модель стане тобі найкращим доповнення для активного ритму життя, гаманець чи записник спокійно помістяться у цьому красені. Аксесуар доповнений якісною фурнітурою і зручним регулюючим плечовим ременем
Наші переваги :


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Висота | 21 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина | 5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 4 300 ₴










