Барстека Nike, Чоловіча сумка через плече, Текстова барсетка на три відділення, Брендаова сумка

900 ₴
- В наявності
- Код: S131
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна барстека Nike, чоловіча сумка через плече, Текстова барсетка на три відділення, Брендова сумка
Барсетка - це виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.

Барсетка –
Маленька сумка для шкарпетки через плече.
Майже всі чоловіки підходять.
Якщо раніше це був аксесуар головним чином торговців, то зараз це вишукані вироби для солідних шанованих людей.

ХАРАКТЕРИСТКИ:
Матеріал: Оксфордська тканина
Розміри:
Висота: 21 см.
Ширина: 16.5 см.
Глибина: 5 см.
Надійна фурнітура
Регулювані ремінці
3 відділи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 16.5 мм |
- Ціна: 900 ₴




