Барстека New Balance, Чоловіча сумка через плече Текстильна барсетка на три відділення, Брендаова сумка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна барстека New Balance, чоловічий сумка через плече Текстильна барсетка на три відділи, Брендова сумка
Барсетка - це виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.

Барсетка –
Маленька сумка для шкарпетки через плече.
Майже всі чоловіки підходять.
Якщо раніше це був аксесуар головним чином торговців, то зараз це вишукані вироби для солідних шанованих людей.

ХАРАКТЕРИСТКИ:
Матеріал: Оксфордська тканина
Розміри:
Висота: 21 см.
Ширина: 16.5 см.
Глибина: 5 см.
Надійна фурнітура
Регулювані ремінці
3 відділи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Balance |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 16.5 мм |
- Ціна: 900 ₴





