Барстека The North Face, Чоловіча сумка через плече Текстильна барсетка на три відділення
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна барстека The North Face, Чоловіча сумка через плече Текстильна барсетка на три відділення
Барсетка - це виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.

Барсетка –
Маленька сумка для шкарпетки через плече.
Майже всі чоловіки підходять.
Якщо раніше це був аксесуар головним чином торговців, то зараз це вишукані вироби для солідних шанованих людей.

ХАРАКТЕРИСТКИ:
Матеріал: Оксфордська тканина
Розміри:
Висота: 21 см.
Ширина: 16.5 см.
Глибина: 5 см.
Надійна фурнітура
Регулювані ремінці
3 відділи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | The North Face |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 16.5 мм |
- Ціна: 900 ₴





