Чоловічий лонгер із натуральної шкіри, місткий чоловічий клатч, Чорний гаманець зі шкіри Crazy Horse
Топ продаж


2 200 ₴
- В наявності
- Код: HM93
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий лонгер із натуральної шкіри, місткий чоловічий клатч, Чорний гаманець зі шкіри Crazy Horse
100% ручної роботи наших швачок. Використовували найкращі матеріали.

- 6 відділень під картки
- 1 монетниця
- 2 Відділення під купюри
- 4 відділення під купюри
- Японська фурнітура YKK

Фурнітура YKK
Портмоне
Виготовлене з якісних матеріалів
і стане прекрасним доповненням Вашого стилю.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
6 відділень під картки
1 монетниця
2 відділення під купюри
Японська фурнітура YKK
6 відділень під картки
1 монетниця
2 відділення під купюри
Японська фурнітура YKK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 20 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 2 200 ₴








