Чоловіча каркасна барсетка, чорна сумка через плече з натуральної шкіри Crazy Horse
Топ продаж


4 500 ₴
- В наявності
- Код: S411
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОЛОВІЧА ЧОРНА КАРКАСНА СУМКА, СУМКА ЧЕРЕЗ ПЛЕЧЕ Crazy Horse

власне виробництва/ ручна
Класика, яка доповнить будь-який образ

Переваги шкіряних виробів:
- унікалість
- екологічність
- хороша носостійкість
- стійкість до бруду та води
- велика палітра кольорів
- гарний естетичний вигляд
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра- не ділиться на слої.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистий.У штучних матеріалів він буде рівний.
З тильної сторони ви знайдете тканинне покриття у штучному матеріалі, або мягкий і ворситий внутрішній слой у натуральній шкірі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Висота | 24 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 4.5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 4 500 ₴






