Барстека Reebok, Чоловіча сумка через плече, Текстильна барсетка на три відділення, Брендова сумка

860 ₴
- В наявності
- Код: S237
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна барстека Reebok, Чоловіча сумка через плече, Текстильна барсетка на три відділення, Брендова сумка
Барсетка — виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.
Барсетка –
Невелика сумка для носіння через плече.
Підходить практично всім чоловікам.
Якщо раніше це був аксесуар переважно торговці, то зараз це вишукані вироби для солідних шанованих людей.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал: Оксфорд тканина
Розміри:
Висота: 21 см.
Ширина: 16.5 см.
Глибина: 5 см.
Надійна фурнітура
Регульовані ремінці
3 відділення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 860 ₴







