Чоловічий затискач для грошей із натуральної шкіри, чоловічий на кнопці гаманець із Crazy Horse

1 300 ₴
- В наявності
- Код: HM58
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий затискач для грошей із натуральної шкіри, зелений гаманець, чоловічий на кнопці гаманець із Crazy Horse
100% ручної роботи наших швачок. Використовували найкращі матеріали.
У моду все більше входять маленькі гаманці кишенькового формату,
, які практично не поступаються в функціональності середнім і великим моделям.
Такі аксесуари зручно носити в кишені або сумці, вони мають відділення для грошей, карток, візиток — все, що потрібно мати із собою.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
▪️ Затискач під картки
▪️ 3 відділення під картки
▪️ Натуральна шкіра Crazy Horse
Ідеальний для будь-якої сумки, задньої кишені джинс, внутрішніх кишень курток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 11.5 мм |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 300 ₴








