Спортивна чоловіча сумка Puma, Класична містка сумка для тренувань Пума

1 560 ₴
- В наявності
- Код: s224
+380 (93) 545-23-19
- +380 (95) 120-82-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна чоловіча сумка Puma, Класична містка сумка для тренувань Пума, Дорожня чорна для подорожей
Якісна сумка — повноцінний модний аксесуар, який багато що може сказати про свого власника.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Регульований плечовий ремінь
Матеріал: екошкіра
Довжина: 48 см
ширина 21 см
Висота: 22 см
1 велике, 1 зовнішня кишеня на змійці
Це цікаво:
Річ, яка потрібна кожному чоловікові незалежно від віку, носіть усі потрібні речі завжди із собою.
міцна та надійна якість сумки, зручна та компактна за будь-яких умов.
Надійна фурнітура та міцний матеріал, не дасть вашій сумці втратити свій вигляд і за рік під час щоденного носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 1 560 ₴







